W Zamel Serwis świadczymy usługi motoryzacyjne. Dbałość o klienta i jego bezpieczeństwo jest u nas zawsze na pierwszym miejscu, a nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku są potwierdzeniem jakości naszych usług.


Nasi klienci są w stanie kompleksowo zająć się swoim samochodem w jednym miejscu, a szeroki zakres świadczonych usług sprawia, że z sukcesem jesteśmy w stanie obsługiwać nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmowe floty samochodowe.  

Centrum konwersji Autogas

Renomowane miejsce montażu samochodowych systemów gazowych z wieloletnim doświadczeniem.

Montujemy instalacje gazowe do samochodów osobowych, kamperów, ciężarówek i generatorów prądotwórczych.

Doradztwo i dobór instalacji

W Zamel Serwis jesteśmy w stanie dobrać i zamontować odpowiednią instalację do samochodu naszego klienta bazując na naszej wiedzy i potrzebach klienta.

Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat

Mamy doświadczenie w pracy ze starymi systemami gaźnikowymi, najbardziej popularnymi obecnie systemami sekwencyjnymi i zdobywającą coraz większy udział rynku instalacją z bezpośrednim wtryskiem paliwa do nowych samochodów 

Autoryzowany serwis STAG

Jesteśmy jedynym w regionie autoryzowanym serwisem STAG.
Nasi klienci dostają 24 miesiące gwarancji na zainstalowaną przez nas instalację.

System zasilania gazem ziemnym

Nasz Serwis wyspecjalizował się w konwersji samochodów z silnikami benzynowymi na skroplony gaz propan-butan (LPG), posiadamy też teoretyczną i praktyczną wiedzę jak montować instalacje zasilane skompresowanym gazem ziemnym (CNG).

Konwersja silników na Diesel

Przerabiamy ciężarówki, generatory prądotwórcze i inne maszyny zasilane Dieslem na gaz. Technologia różni się od technologii do silnika benzynowego tym, że nie zastępuje w 100% zużycia paliwa gazem, stąd nazwa technologii: DualFuel.

Szkolenia u kluczowych producentów instalacji

Nasz zespół regularnie szkoli się z nowych technologii i produktów, aby być na bieżąco z rozwojem systemów Autogas. Szkolimy się u Polskich i Włoskich partnerów.

Serwis systemów Autogas

W naszym serwisie naprawiamy i robimy przegląd instalacji dla samochodów osobowych, kamperów, ciężarówek i wózków widłowych.

UsługI

Regulacja instalacji

Diagnostyka komputerowa

Analiza spalin

Sprawdzenie szczelności

Wymiana filtrów gazu

Naprawa lub wymiana zepsutych podzespołów

Naprawy gwarancyjne STAG

Jesteśmy w sieci ogólnopolskiego serwisu gwarancyjnego instalacji STAG, co umożliwia nam przeprowadzanie napraw gwarancyjnych.

Serwis wielu instalacji

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić instalacje gazowe wielu marek obecnych na rynku: AEB, LOVATO, LANDI RENZO, KME, PRINS.

Legalizacja zbiorników gazowych

Ze względów bezpieczeństwa legalizacja zbiornika gazowego jest w Polsce obowiązkowa po upływie 10 lat od montażu instalacji gazowej w samochodzie, Polega ona na sprawdzeniu czy po 10 latach zbiornik nadaje się do dalszego bezpiecznego użytkowania.

Uprawnienia TDT

Jako jedyni  w regionie posiadamy uprawnienia nadane przez Transportowy Dozór Techniczny na legalizację zbiorników LPG.

Zagwarantowane bezpieczeństwo

Po pozytywnym przejściu testów którym poddajemy zbiornik, jesteśmy w stanie zagwarantować jego bezpieczeństwo. Wykonane testy są ustandaryzowane przepisami prawnymi, a ich przebieg każdorazowo kontrolowany przez urzędnika TDT.