Produkcja gotowych zestawów do Autogazu oraz produktów ZAMEL.

Światowa dystrybucja części do Autogazu najbardziej renomowanych marek.
Sprzedaż hurtowa i eksport do ponad 20 krajów.
Technologie zasilania gazem propan-butan i gazem ziemnym do samochodów osobowych i ciężarowych

ZAMEL Autogas jest aktualnie największą częścią naszej grupy i jej fundamentem. Zajmujemy się produkcją gotowych zestawów oraz części do Autogazu, a także globalną dystrybucją wysokiej jakości produktów najbardziej renomowanych producentów z branży. Posiadamy sieć partnerów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce i Azji.

Z kim pracujemy?

Głównymi odbiorcami naszych towarów są importerzy, hurtownicy, producenci systemów Autogaz oraz duże warsztaty i sieci warsztatów.

Całościowa obsługa twoich potrzeb

Posiadamy wszystkie niezbędne podzespoły do montażu instalacji oraz gotowe zestawy, a nasz partner nie musi składać zamówień u wielu dostawców i skupić się na rozwoju własnego biznesu.

Wygodne zakupy

W naszym magazynie mamy dostępne wszystkie potrzebne części do kompletacji gotowego zestawu Autogaz. Nasza elastyczność i możliwość dostarczenia wszystkich niezbędnych rzeczy znacznie ułatwia proces zakupowy naszych partnerów.

Szybka realizacja

Poprzez regularną i zaplanowaną współpracę z naszymi dostawcami posiadamy stany magazynowe, które umożliwiają nam szybką realizację zamówień.

Pomoc logistyczna

Przez lata nabyliśmy praktyczną wiedzę dotycząca logistyki i jesteśmy w stanie wesprzeć naszych partnerów w organizacji transportu. Dostarczamy również wszystkie niezbędne naszym partnerom dokumenty.

Platforma zakupowa

Aby jeszcze bardziej ułatwić proces zakupowy dla naszych klientów stworzyliśmy platformę zakupo- wą, w której można skompletować zamówienie, znaleźć wszystkie niezbędne dokumenty, certyfikaty i katalogi, a także mieć dostęp do historii swoich zamówień i do listy otwartych zamówień.

Oryginalne produkty

Wszystkie produkty w naszej ofercie kupujemy bezpośrednio u producentów, co daje nam pewność co do ich oryginalności i jesteśmy w stanie dostarczyć dokumenty potwierdzające oryginalność produktów zakupionych przez naszych klientów.

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty w naszej ofercie podlegają gwarancji, a dbając o bezpieczeń- stwo naszych klientów i w celu zachowania standardów wszystkie produkty z naszej oferty są certyfikowane i homologowane, tak by spełniały wyśrubowane normy euro- pejskie oraz krajowe. Zapewnia to też ich niezawodność oraz długą żywotność.

Oficjalny dystrybutor AC STAG

Na polskim rynku jesteśmy w zamkniętym gronie oficjalnych dystrybutorów AC STAG – najbardziej popularnej instalacji gazowej w Polsce.

1 000 000 metrów węży termoplastycznych i gumowych rocznie

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów węży termoplastycznych w Europie.

Współpraca

ZAMEL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które z entuzjazmem i otwartością podchodzi do różnych form współpracy biznesowej. Jesteśmy nie tylko producentem i dostawcą, ale również partnerem, który aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowych możliwości biznesowych.
Rozwijanie nowych rynków zbytu: Jesteśmy zainteresowani poszerzeniem naszej obecności na nowych rynkach, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Z wielką chęcią nawiążemy relacje z dystrybutorami, detalicznymi sprzedawcami i innymi partnerami handlowymi, którzy mogą pomóc nam dotrzeć do nowych klientów. Wierzymy, że nasze produkty i usługi są atrakcyjne dla szerokiego spektrum klientów i mamy ambicję, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.
Współpraca projektowa: Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami, instytucjami badawczymi czy jednostkami naukowymi w ramach różnorodnych projektów. Dzięki naszej wiedzy technicznej, doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu, jesteśmy w stanie przyczynić się do rozwoju i realizacji innowacyjnych projektów, które przyniosą korzyści dla wszystkich stron.
Szkolenia techniczne: Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, które chętnie dzielimy z innymi. Oferujemy szkolenia techniczne, które mogą odbywać się zarówno w naszej siedzibie, jak i u klienta. Szkolenia te obejmują szereg tematów związanych z naszymi produktami i usługami, a także ogólnymi zagadnieniami technicznymi. Są one dostosowane do potrzeb i wymagań uczestników, co sprawia, że są one nie tylko edukacyjne, ale również praktyczne.
Jesteśmy przekonani, że taka otwartość na różne formy współpracy pozwoli nam na dalszy rozwój, a naszym partnerom na osiąganie korzyści z naszej współpracy. Cenimy relacje biznesowe oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i długoterminowej współpracy.