Korzyści

Niezobowiązująca wycena

Nasi kontrahenci mogą stworzyć listę zakupową i wysłać niezobowiązujące zapytania ofertowe.

Osobisty opiekun

Każda firma zarejestrowana na naszej platformie ma swojego opiekuna handlowego który kontaktuję się po otrzymaniu zapytania o wycenę lub zamówienia w celu omówienia szczegółów – cen, czasu realizacji i dostępności produktów. Opiekun handlowy jest specjalistą, który zapewni Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące dostępności towaru, uwzględniając specyfikę Twojego zamówienia. Jest on również w stanie doradzić w kwestii najkorzystniejszych form dostawy.

Indywidualne i hurtowe ceny dla partnerów

Opiekun dostarczy Ci informacje o cenach, które są aktualizowane, aby uwzględnić Twoje indywidualne rabaty. Po uzgodnieniu cen hurtowych, cena zostaje przypisana automatycznie do produktu na koncie partnera, który od tego momentu może je zamawiać w uzgodnionej cenie bezpośrednio przez platformę.

Bezpieczny zakup przez platformę

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami technologii nasza platforma jest bezpiecznym miejscem do składania zamówień i płatności.

Katalogi, certyfikaty i homologacje w jednym miejscu

Na platformie można znaleźć katalogi ZAMEL Autogas i naszych partnerów, a także niezbędne dokumenty – certyfikaty i homologacje producentów i produktów.

Historia sprzedaży na wyciągnięcie ręki

Nasi klienci mają dostęp do historycznych sprzedaży, wysłanych zapytań, a także podgląd aktualizowanego statusu obecnego zamówienia.