Zestaw do konwersji na LPG zawiera różne elementy, w tym wielozawór, reduktor, wtryskiwacze, filtry, sterownik elektroniczny oraz niezbędne kable i przewody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowujemy gotowe zestawy konwersyjne na LPG. Takie podejście umożliwia instalatorom posiadanie wszystkiego, co jest potrzebne do całkowitej konwersji pojazdu zasilanego benzyną na paliwo gazowe, z wszystkimi potrzebnymi elementami zgromadzonymi w jednym miejscu. Skład kitów LPG ZAMEL jest dobierany indywidualnie wedle potrzeb i wymagań każdego klienta.

PRODUKTY ZAMEL Autogas

KITy - Gotowe zestawy do montażu instalacji gazowej

Naszym flagowym produktem jest KIT ZAMEL, który cieszy się uznaniem na wielu światowych rynkach. Kit jest gotowym zestawem montażowym do instalacji gazowej w samochodach.

Wygoda w jednym pudełku

Kity ZAMEL dostarczane są do odbiorców, którzy chcą łatwo przeprowadzić konwersję auta. Korzystamy z faktu, że bezpośrednio pracujemy z wieloma producentami z naszej branży i jesteśmy w stanie dostarczyć naszym partnerom wszystkie komponenty wchodzące w skład instalacji gazowej w jednym pudełku.

Sprawdzone i spersonalizowane rozwiązania

W ofercie mamy sprawdzone zestawy, które sami skomponowaliśmy i sprawdzają się na rynku od wielu lat. Możemy też skompletować nowy zestaw pod konkretne potrzeby klienta biorąc pod uwagę specyfikę aut konwertowanych na gaz.

Kity LPG i CNG

Oferujemy gotowe zestawy do zasilania zarówno gazem propan-butan, jak i gazem ziemnym.

Zestawy do wielu rodzajów silnika

Nasze rozwiązania sprawdzają się w silnikach benzynowych z sekwencyjnym i bezpośrednim wtryskiem paliwa, jak również w starszych systemach gaźnikowych i silnikach dieslowych.

MiniKity

Oprócz kompletnych zestawów dostarczamy też Mini-KIT. Wspólnie z klientem nasz dział techniczny selekcjonuje i dobiera potrzebne podzespoły.

Kity LPG/CNG

Zestaw LPG to pakiet części niezbędnych do adaptacji samochodu do użycia gazu LPG (Liquid Petroleum Gas), mieszanki propanu i butanu, przechowywanej w stanie ciekłym w niskociśnieniowych zbiornikach umieszczonych w pojeździe.

 

W skład zestawu LPG wchodzą różne komponenty, takie jak wielozawór, reduktor, wtryskiwacze, filtry i sterownik elektroniczny, a także niezbędne okablowanie i przewody. Odpowiadając na potrzeby klientów, oferujemy gotowe zestawy konwersyjne LPG. Dzięki temu, instalator ma pod ręką wszystko, co jest wymagane do pełnej konwersji pojazdu z silnikiem na benzynę na użycie gazu LPG, znajdując wszystko w jednym pakiecie.