Dostawcy

faro (1)
FARO to włoski producent węży gumowych LPG i przewodów termoplastycznych o uznanej reputacji w Europie i na świecie. ZAMEL jest jednym z największych w Europie, bezpośrednim dystrybutorem produktów FARO.
Tomasetto to wiodący producent podzespołów do instalacji gazowych LPG i CNG z Włoch. WIelozawory i reduktory Tomasetto to sztandarowe produkty marki, będące wyznacznikiem jakości i niezawodności w instalacjach gazowych na całym świecie.

AEB (Alternative Fuel Electronics), marka wchodząca w skład włoskiej grupy Landi Renzo jest bardzo znanym producentem elektroniki do instalacji gazowych LPG i CNG, akcesoriów do LPG oraz wtryskiwaczy LPG. Sterowniki LPG AEB oraz listwy wtryskowe AEB cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno w Europie, jak i krajach północnoafrykańskich (Algieria, Egipt) oraz Ameryce Południowej (Peru, Boliwia).

RAIL jest stosunkowo młodym przedsiębiorstwem z Włoch, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wtryskiwaczy gazowych. Wtryskiwacze RAIL przejęło część rynku zajętego do tej pory przez budżetowe opcje AEB i Valtek, szczególnie na rynku bliskowschodnim, dalekowschodnim oraz latynoamerykańskim. Wtryskiwacze RAIL oferują znacznie wyższą jakość w porównaniu z droższą konkurencją.
imgonline-com-ua-Compressed-1cbb3ls8lez1yU7
W Polsce mamy partnerstwo z wieloma cenionymi producentami. Landi Renzo jest światowym liderem w sektorze LPG i CNG, dostarczającym szeroką gamę produktów, które odpowiadają na potrzeby różnych typów pojazdów.
logo_KME_RGB_small_200px
KME to polski producent sterowników elektronicznych LPG i podzespołów do instalacji gazowych, który w krótkim czasie zyskał bardzo duże uznanie wśród odbiorców głównie w Europie. Od 1997 roku KME konsekwentnie rozbudowuje swoje portfolio o nowoczesne rozwiązania, cehcujące się wysoką jakością oraz długą żywotnością. Elektronika LPG NEVO-SKY DIRECT jest naszym zdaniem jednym z najbardziej kompletnych rozwiązań, jeśli chodzi o systemy LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Do najpopularniejszych wtryskiwaczych z logiem KME należą wtryskiwacze KME FENIX oraz KME HAWK.
e3d717e649e4b886c13b6eb3b756
Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT, zlokalizowana w Wolbromiu, jest jednym z naszych głównych dostawców węży gumowych przeznaczonych do instalacji LPG w samochodach osobowych i dostawczych, plasując się tuż po firmie FARO. Chociaż FARO zdobyło globalne uznanie jako producent węży gumowych najwyższej jakości, to jednak węże produkowane przez FAGUMIT cieszą się szczególnym uznaniem wśród specjalistów od instalacji LPG w wielu krajach na całym świecie, często stając się ich pierwszym wyborem.
Logo-ZWM-CZAJA-PNG
Od 1973 roku, Zakład Wyrobów Metalowych Czaja aktywnie działa w sektorze metalurgicznym. Specjalizuje się w tworzeniu komponentów do instalacji LPG i CNG, z głównym naciskiem na filtry fazy lotnej (filtry FLS). W ofercie CZAJA znajdują się także detale odlewane ciśnieniowo i grawitacyjnie ze stopów ZnAl i Al. Firma od 2012 roku posiada certyfikację systemu zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001, co jest oczywistym potwierdzeniem niezaprzeczalnej jakości filtrów LPG Czaja, które są na stałe obecnie w ofercie ZAMEL.
Firma GOMET rozpoczęła działalność w 1986 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów mosiężnych dla instalacji gazowych w samochodach, różnorodnych sprężyn oraz detali na podstawie rysunków czy wzorów. Firma jest rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i na świecie. Elementy montażowe mosiężne i stalowe GOMET (popularnie nazywane GZ-tkami) są bardzo często wybierane przez instalatorów LPG ze względu na kompletną ofertę producenta.
Grodkowskie Zakłady Wyrobów Metalowych GZWM S.A. jest jednym z najważniejszych producentów zbiorników LPG do aut. To firma, która może poszczycić się ponad stuletnią tradycją. GZWM S.A. od 2002 roku funkcjonuje w ramach Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015. Waga, jaką firma przykłada do jakości, jest kluczowa, a produkty oferowane przez nią zawsze spełniają wymogi norm europejskich. Tę gwarancję jakości potwierdzają odpowiednie certyfikaty. GZWM jest jednym z naszych głównych dostawców zbiorników LPG wykorzystywanych w instalacjach gazowych aut..