DORADZTWO TECHNICZNE

Doradztwo techniczne specjalistów Autogazu

Wieloletnie doświadczenie praktyczne i teoretyczne w branży Autogazu pozwoliło nam zdobyć wiedzę którą chętnie dzielimy się z naszymi partnerami, aby pomóc im w ich codziennych problemach.

Spersonalizowane gotowe zestawy do montażu

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji gotowych zestawów, tzw. KITów ZAMEL Autogas, dla naszych klientów mamy przygotowane i optymalnie skompletowane gotowe zestawy do poszczególnych samochodów. Natomiast, jeśli nasz partner ma konkretne wymogi co do zestawu, możemy go dla niego spersonalizować.

Dobór komponentów dostosowany do potrzeb

Jesteśmy w stanie wybrać odpowiednie komponenty skrojone na miarę potrzeb klienta, a także kompatybilne ze sobą podzespoły w celu zmaksymalizowania efektywności instalacji gazowej.

Pomoc w kalibracji systemu ZAMEL

Jesteśmy w stanie połączyć się zdalnie i pomóc w kalibracji instalacji w trakcie montażu. Nawet nie będąc na miejscu w warsztacie partnerskim, możemy zrobić to łączać się zdalnie z komputerem montażysty.

Wsparcie w diagnozowaniu problemów instalacji gazowej

Łącząc się zdalnie z warsztatem partnerskim jesteśmy w stanie zdiagnozować problem instalacji  i pomóc go rozwiązać.

Doradztwo techniczne/szkolenia

Od czasu powstania naszej firmy, angażowaliśmy się w doradztwo techniczne związane z montażem instalacji gazowych w samochodach. Po pewnym okresie przerwy, od 2022 roku, zaczęliśmy ponownie oferować takie szkolenia dla naszych partnerów biznesowych i firm zainteresowanych współpracą. Doradzamy nie tylko w zakresie konwersji samochodów osobowych i ciężarowych, ale także generatorów prądotwórczych. Jesteśmy w stanie przekazać naszym partnerom wiedzę zarówno o instalacjach sekwencyjnych, jak i systemach z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

W ramach doradztwa technicznego, łączymy aspekty teoretyczne z praktyką, która ma miejsce w warsztacie. Szkolenia mogą się odbywać zarówno u nas, jak i w miejscu wskazanym przez klienta, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji.